Güzellik Uzmanı Necva Balıkçı Anlattı

GÜZELLİK UZMANI NECVA BALIKÇI İLE DEĞİŞİME HAZIR OLUN

 

Orçun YILDIZ Kuaför ve Güzellik Merkezi, Güzellik Uzmanı Necva Balıkçı ; sektörde uzun süredir var olmanın tecrübesiyle ve her türlü gelişime açık olmasıyla, Güzellik alanında kongre, fuar, eğitimlerinden sertifikalarla başarılarını süsleyip kaliteli bir hizmeti sunma misyonuna devam etmektedir.

Orçun Yıldız Kuaför ve Güzellik Merkezi, kaliteyi sağlamak adına prensipler ilke edinmiştir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden etkin cihazlarla hizmet verip, doğru teşhis koyup yöntemleri doğru kullanarak müşteri beklentilerine cevap vermiştir. Samimi, güler yüzlü, insan onuruna saygılı,sıcak bir ortamda hizmet sunmak ve en önemlisi müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli ilkemizdir.Lazer epilasyon konusunda hassas olduğumuzu söyleyen danışanlarımız cihazlarımızdaki çeşitlilikten ziyadesiyle memnun olmaktadırlar.

 

Orçun Yıldız Kuaför ve Güzellik Merkezi lazer epilasyonun dışın cilt bakımına yaptığı yatırımlar ile beğeni kazanmaktadır. Cilt balkımı üzerine her türlü cihaza sahip olan merkezde bu dalın başında bulunan Necva Balıkçı titizliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Orçun Yıldız Kuaför ve Güzellik Merkezi Kuaför bölümünün başında olan Saç Bakım Tasarım Uzmanı Ertan Yıldız kendi sektöründe 18. Yılını bir sürü eğitim ve sertifika ile birleştirip bu alanda mükemmel işlere imza atarak da taçlandırmıştır.

Şimdi Necva Balıkçı’ya Adana Cilt Bakımı, Adana Saç Bakımı, Adana Lazer, Adana Kaş Tasarımı Hakkında Sorular Soracağız,

Orçun Yıldız Kuaför Ve Güzellik Merkezinde Lazer Yapılıyor mu ?

Adana Lazer konusunda aşırı hassas bir ildir. Sebebi güneş ışınlarını ölçüsüz almasıdır. Adana lazer araştırması yapan insanların çok dikkatli olması gerekir. Lazer Adana veya başka bir bölgede uzman olmayan işletmeciler tarafından çalıştırılan tecrübesiz insanlara yaptırılmamalı.

Orçun Yıldız Kuaför Ve Güzellik Hizmetlerinde Kaş Tasarımı Yapılıyor mu ?

Adana Kaş Tasarımı Konusunda Orçun Yıldızı tek geçerim. Ortağım ve kaşlarımı tasarlayan uzmandır kendisi. adana kaş tasarımı konusunda çok hızlı bir yükselişe geçti. kaş tasarımı deyince ben kaş tasarım uzmanı orçun yıldız derim.

Orçun Yıldız Kuaför Ve Güzellik Hizmetlerinde Cilt Bakımı Yapılıyor mu ?

Ekibimiz saç bakımı ve cilt bakımı konusunda uzman insanları içinde bulunduruyor. Orçun Yıldız Cilt Bakımı Ve Estetik okudu üniversite de, Cilt Bakımı Adana şartlarında çok önemli işlemler arasındadır. Özellikle yaz aylarındaki tahribatı en asgari düzeyde tutmak adına ve yaz sonrası cildi dengelemek adına adana cilt bakımı konusunda en ön sıralarda gelir. Cilt bakımı fiyatları Adana da çok karışık bir tablo yaratır. Ama belirtmek isterim ki özellikle adana cilt bakımı fiyatları deyince 100 liranın altında çıkan fiyatlara kimsenin aldırış etmemesidir. Cilt bakımı fiyatları Adana veya başka şehir olmaksızın ürün ve uzmanlıkla belirlenir. dikkat edin lütfen.

Orçun Yıldız Kuaför ve Güzellik Merkezinde yapılan başarılı işlemler lazer epilasyon, cilt bakımı, kirpik lifting, kalıcı makyaj, saç simülasyonu, mikro kaynak, kaş tasarımı, saç bakımı,kıl tekniği, mikroblading,porselen makyaj,medikal makyaj,kamuflaj makyajı saç analizi, cilt analizi ve daha fazlası.

 

 

Orçun Yıldız Kuaför ve Güzellik Hizmetleri İletişim

www.orcunyildiz.com.tr

www.orcunyildizguzellikhizmetleri.com

İstagram:

@orcunyildizhairandbeautycenter

@sacsimulasyonmerkezi

Gsm

05304909057

 

 

 

6 yorum

 • Cool website!

  My name’s Eric, and I just found your site – orcunyildizguzellikhizmetleri.com – while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool.

  But if you don’t mind me asking – after someone like me stumbles across orcunyildizguzellikhizmetleri.com, what usually happens?

  Is your site generating leads for your business?

  I’m guessing some, but I also bet you’d like more… studies show that 7 out 10 who land on a site wind up leaving without a trace.

  Not good.

  Here’s a thought – what if there was an easy way for every visitor to “raise their hand” to get a phone call from you INSTANTLY… the second they hit your site and said, “call me now.”

  You can –

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site.

  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

  That’s why we built out our new SMS Text With Lead feature… because once you’ve captured the visitor’s phone number, you can automatically start a text message (SMS) conversation.

  Think about the possibilities – even if you don’t close a deal then and there, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  Wouldn’t that be cool?

  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more leads today!
  Eric

  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitor.com/unsubscribe.aspx?d=orcunyildizguzellikhizmetleri.com

 • Selen

  Muhtesem kas tasarimi yapan bir hizmet kesinlikle tavsiye ediyorum 😇

 • Necdet Aksoy

  Merhabalar.Simülasyon yaptırmayı düşünüyorum ama yaptığınız çalışmalarla ilgili daha detaylı bilgiye nereden nasıl ulaşabilirim?

  • taborcun

   Merhabalar Necdet bey Saç Simülasyonu için bize @sacsimulasyonmerkezi @orcunyildizhairandbeautycenter istagram adreslerimizden veya 05304909057 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın