Hakkımızda

Biz Kimiz<br /> Adana Saç Simülasyonu ?

Saç Simülasyonu Adana - Neden Orçun YILDIZ?

2010 yılında Adana Reşatbey’de Orçun YILDIZ Kuaför olarak hizmete başladığımız günden itibaren işimizi hem teknolojik hem de Orçun YILDIZ Kuaför ekibi olarak sürekli geliştirdik.

2015 yılında Ziyapaşa bulvarında Orçun Yıldız Kuaför&Güzellik & Adana Saç Simülasyonu merkezi olarak Necva BALIKÇI ortaklığında açtığımız yeni merkezimiz ile Saç Simülasyonu, Kalıcı Makyaj, Profesyonel Makyaj ve Eyeliner başta olmak üzere geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Bu hizmetlerin başında Saç Simülasyonu Gelmektedir. Saç Simülasyonu Adana bölgesinde yeni keşfedildiği yıllarda adana saç simülasyonunda zirveye oturduk.

saç simülasyonu (saç dövmesi) kalıcı makyaj uzmanı olarak başladığımız tarihte sürekli eğitimler ve sürekli gelişim çalışmalarıyla Adana insanını Saç Simülasyonu ile tanıştırdık.

Adana Saç simülasyonu olarak geniş sınırlar dışına çıkarak daha çok insana ulaştık.Saç Simülasyonu Mersin insanında fazlaca ilgilendiği bir işlem olmakla beraber  mersin saç simülasyon gruplarının oluşmasına vesile olduk.

Neden Adana Saç Simülasyonu ?

Adana mevsimi gibi sıcak kanlı insanlara sahip. Bu yüzden saç dökülmesi nedenine bakmaksızın bu durumun iyileşmesi çabalarına giren kalabalık bir nüfustan oluşuruz. Bakımı seven kendine bakmayı seven Saç Simülasyonu (Saç Dövmesi) ile daha genç görünmek isteriz. Tamda bu yüzden Saç Simülasyonu Adana insanının tercih ettiği bir işlem oldu.

Saç Simülasyonu Adana insanını olduğundan daha genç gösterdiği sürece Adana Saç Simülasyon Fiyatlarına bakmaksızın kapımızı aşındırmaya devam ediyor.

Saç Simülasyon Eğitimini Nerede Aldık ?

Saç Simülasyon Eğitimi çok uzun ve meşakkatli bir yoldu bizim için aşağıda göreceğiniz belgeleri almak için yıllarca eğitim gördük. Öncelikle saç bilgisi,cilt anatomisi,makyaj bilgisi,renk bilgisi,kalıcı makyaj,kaş tasarımı,medikal makyaj ve saç simülasyonu olarak uzun bir Saç Simülasyon Eğitimi gördük.

Saç Simülasyon Eğitimi Veriyor muyuz ?

Saç Simülasyon Eğitimi (Saç Dövmesi) veriyoruz. Saç Simülasyonu Eğitimi iki aşamalı gerçekleştirmek mümkün. Bunlar grup eğitimleri ve özel eğitimler olarak ayrılıyor. Saç Simülasyon Eğitimi ( saç dövmesi ) Detaylı bilgi için 05304909057 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Saç Simülasyonu ve Diğer işlemler için unisex misiniz ?

Evet Saç Simülasyonu , Cilt bakımı , Kalıcı makyaj , Kuaför bölümü , Lazer bölümü bunların hepsinde kadın ve erkek (unisex) olarak hizmet vermekteyiz.

Saç Simülasyonu Hakkında daha fazla bilgi verir misiniz ?

Saç Simülasyonu hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse, Saç Simülasyonu Konusunda en çok sorulan soru başlıklarını yanıtlayabiliriz. Mesela saç simülasyonu adana en çok sorulan soru ( sıcaktan dolayı renk değişimi olur mu? )

Hayır sıcaktan dolayı saç simülasyonunda renk değişimi olmaz ama solma olur bunu da sıcak havalarda şapka takarak önleyebilirsiniz. Kalitesiz boyalar ve yanlış işlemler renk değişimi ile sonuçlanır.

Saç Simülasyonu Mersin tarafında en çok sorulan soru ( deniz saç simülasyonu için zararlı mı? )

Deniz suyu aşırı tuzlu olsa da saç simülasyonuna dikkat edildiği sürece zarar vermez. Ama her şeyde olduğu gibi deniz suyunun da fazlası zarar. her zaman korumalı.

Saç Simülasyonu Tarsus tarafında en çok sorulan soru ( saç dövmesi ile saç simülasyonu aynı mı ? )

Saç simülasyonuna bir nevi saç dövmesi de diyebiliriz. Ama saç simülasyonu özel boyalar, özel cihazlar ve özel bir teknik ile cildimizin epidermis tabakasında çalışılır 2 – 5 yıl kalıcılığı vardır. Dövme ise Dermis tabakasına kadar iner kalıcı ve renk değiştiren bir işlemdir. Yani Saç Dövmesi İle normal dövme aynı değildir.

Saç Simülasyonu Hatay tarafında en çok sorulan soru ( saç simülasyonu yaptırmak istiyorum abdest sorunu yaşarmıyım ? )

Saç Simülasyonu Mikro noktalar ile gözeneklere çalışılır. deriyi tamamen kapatmaz. su ve hava geçirgenliğini önlemez. bu yüzden saç simülasyonu abdest almaya ters bir durum oluşturmaz.

Saç Simülasyonu Konya tarafında en çok sorulan soru ( Saç Simülasyonu Yaptırmak Caizmi ? )

Bu konu hakkında konuşmak sanırım diyanet işlerinin sorumluluğunda daha doğru bir yol izleyecektir.

Misyonumuz

Orçun YILDIZ Kuaför & Güzellik & Saç Simülasyon merkezi olarak kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi saç simülasyonu işlemini, en iyi kalıcı makyaj işlemini, en iyi cilt bakımı işlemini, en iyi lazer işlemini son teknolojiler ve alanında uzman kadromuz ile en uygun fiyata sunmaktır.

Vizyonumuz

Orçun YILDIZ Kuaför & Güzellik & Saç Simülasyonu Merkezi olarak sürekli gelişip büyümek hedeflerimizin dışında topluma yeni akımlar kazandıracak modeller ve sağlık açısından hiçbir tehlike arz etmeyecek ürünleri kamuoyuna sunacak bir şirket olmaktır. Saç Simülasyonu bunlardan biri Saç Simülasyonu Adana halkı tarafından benimsenmeye devam ediyor.

Sertifikalarımız

Bizimle İletişime Geçin!