Saç Simülasyonu

KELLİK TARİH OLUYOR

Teknoloji Dünyada ve Türkiye’de o kadar hızla gelişmekteki yeni diye bilip öğrendiğimiz birçok şey kısa sürede bir öncekini geride bırakıyor. Saç simülasyonu, saç dövmesi, saç pigmentasyonu gibi kavramların hayatımıza girmesi gibi.

Saç Simülasyonu Nedir?

Saç simülasyonu nedir sorusuna en doğru yanıt, seyrelmiş saçların oluşturduğu kellik görüntüsünün tarih olduğudur. Özel bir takım cihazlar ile vücudun PH dengesini bozmayan, zararsız boyalar kullanılarak 3 boyutlu olarak saç dibinin boyanması işlemidir. İşlemin Tıbbi bilimsel adı, Scalp Micropigmentation dur. Ancak, saç dövmesi, saç simülasyonu, saç pigmentasyonu, saç gölgeleme gibi isimlerle anılmaktadır. Saç simülasyonu saç ekimi değildir. Saç ekiminde uygulanan bir operasyon da değildir. Ağrı ve acı olmadığı gibi işlemin gerçekleştirilmesinin ardından hemen kullanabiliyorsunuz.

Saç simülasyonu, saç dipleri için özel olarak geliştirilmiş boyalarla, saç diplerine uygulanan bir işlemdir. Saç dövmesi, saç simülasyonu, micro hairsaç gölgelendirme, saç pigmentasyonu olarak da bilinmektedir. Hem kadınlar hem de erkeklere uygulanabilen bir işlemdir. Saç dövmesi olarak bilinse de esasında, kullanılan boyalar dövme boyası değildir. Tamamen saç pigmentasyonu için üretilen özel boyalardır. Bu sayede zaman içerisinde renklerde değişme olmaz. Dövme boyası kullanılarak yapılan pigentasyon işlemlerinde zaman içerisinde lacivert, yeşil gibi renk değişimleri olabilmektedir. Orçun YILDIZ uzmanları tarafından uygulanan saç simülasyonu işleminde kesinlikle dövme boyası kullanılmamaktadır.

Sık Sorulan Sorular?

Saç Simülasyonu cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Bu yöntemde gerçek saç kökleri ve kıl yapıları taklit edilerek özel cihazlar yardımıyla kellik olan alanlara epidermal mikropigmentasyon uygulanmasıyla yapılır.

#saçsimülasyonu

#saçsimülasyonuadana

#adanasaçsimülasyonu

 

Hayır, hepsi aslında aynı yöntemin farklı uygulayıcılar tarafından verilmiş farklı isimleridir. Saç Simulasyonu‘da, Saç Pigmentasyonu‘da, Saç Dövmesi de aynı uygulamalardır.

#saçsimülasyonuadana

#saçsimülasyonu

#adanasaçsimülasyonu

Saç Simülasyonu işlemi  cerrahi bir yöntem olmayıp , kozmetik kalıcı bir kamuflaj işlemidir. Kalıcı Makyaj grubunun en yeni üyelerinden biridir.. Fakat kullanılan boya ve cihazlar farklıdır.

#kalıcımakyaj

#saçsimülasyonu

#saçdövmesi

#saçsimülasyonuadana

Aslında oldukça önemli bir soru. Saç Simülasyonu Saç ekimi gibi cerrahi bir işlem değil o yüzden Adana Saç Simülasyonu açısından uygun bir şehirdir. Saç Simülasyonu Adana da sadece temmuz ortası ağustos ortası dikkatlice korunmalıdır.

#saçsimülasyonu

#adanasaçsimülasyonu

#saçsimülasyonuadana

Saç Simülasyon Fiyatları Adana da 2000 tl 4000 tl aralığındadır. Adana Saç Simülasyon Fiyatları değişkenlik gösterebilir. Saç Simülasyonu Fiyatları ürün,cihaz,işlem sayısı ve kaliteye göre değişiklik gösterir.

Saç Simülasyonu Adana gibi sıcak bölgelerde, kaliteli ve bitki kökünden elde edilmiş yoğun pigmentli boyalar ile yapılmazsa Saç Simülasyonu Rengi Mavi-Yeşil olabilir. Saç Simülasyonu ömür boyu kalıcı bir işlem değildir. Saç Simülasyonu Adana da  ortalama 2 ile 5 yıl arasında kalıcılığa sahiptir. Saç Simülasyonu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Ama şunu söyleyebiliriz ki eğer saçınız mavi gibi dövme rengi aldıysa işiniz biraz zor. Saç Simülasyonu Adana ve ya Saç Simülasyonu Mersin sıcaklarında şapka takmanızı ve iyi bir merkezle görüşüp yardım almanızı tavsiye ederiz.

Adana Saç Simülasyonu konusunda uygun iller arasındadır. Saç Simülasyonu Adana yı ılık mevsim geçişlerinden ve aşırı soğuk olmayan kışından dolayı kullanım açısından güzel bir yere taşıyor. Saç Simülasyon Örnekleri konusunda zengin olan bir şehir varsa oda  Adana diyebiliriz. Adana Saç Simülasyonu açısından tek bir dez avantaja sahiptir oda adana Saç Simülasyonu ndan dolayı yaz aylarında çoğalan saçları yıkamak zorunda kalmaktır. İçiniz ve Gönlünüz Rahat Olsun Adana Saç Simülasyonu açısından mükemmel şehirler arasında. Bu şehri Saç Simülasyonu Mersin takip ediyor.

Saç Simülasyonu Adana bölgesinde olduğu kadar, Saç Simülasyonu Türkiye‘de de yeni bir işlemdir. Henüz 10 yılını doldurmamış taze bir işlem.

Buda beraberinde bir sürü Saç Simülasyonu Sorunlarını fırsatçılara sunuyor. Saç Simülasyonu Adana bölgesinde henüz 10 yılını doldurmadığı için. Saç Simülasyon İşlemi 10 yıl kullanırsınız.

Saç Simülasyon boyamıza 10 yıl garanti veriyoruz diyen fırsatçıları yalanlamış oluyor.

Saç Simülasyonu Baş Derisine uygulanan bir yöntemdir. Her insanın cilt yapısı farklıdır. Kan grubu,Ten rengi kısacası dna’sı tamamen farklı canlılar üzerine kesin çıkarımlar yapmak çok adil değil.Üstelik birde mevsim etkeni var. Mesela

Adana Saç Simülasyonu açısından ideal bir şehir ama çok sıcak olduğu için terleme ve duş alma sayımız Saç Simülasyonu Mersin de yaptıran biri ile hemen hemen aynı olur. Ama Saç Simülasyonunu Sivas ta yaptıran birinden en az %15 oranında daha fazla duş ve terlemeye maruz kalırlar. Buda süreyi biraz kısaltır. O yüzden Saç Simülasyonu Adana , Saç Simülasyonu Mersin ve diğer illerde süre 2 – 5 yıl arasıdır. fazlası veya azı istisnai durumlara girer.

#saçsimülasyonuadana

#adanasaçsimülasyonu

#adanasaçsimülasyonmerkezi

 

Saç Simülasyonu Özellikle bu tarz durumlar için mükemmel bir çözüm sunar. Ameliyat ve Dikiş izlerinde saç ekimi olmaz olsa bile sağlıklı bir görünüm elde edilemez. Ama Saç Simülasyonu ile bu izlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

#sacsimulasyonu

#saçsimülasyonuadana

#yaraizikapama

#sakalsimülasyonu

İşlem ücreti uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişmektedir.Bunun için uygulama öncesi  kafanızın beş ayrı açıdan alınmış görüntüsünü istemekteyiz. Bu görüntüler üzerinde yapacağımız analize göre alan belirlenip fiyat çalışması yapılmaktadır. Yani sabit bir fiyatı yoktur. Uygulanacak olan alanın büyüklüğüne göre fiyat değişmektedir.

Saç simulasyonu kişinin scalptaki saç eksikliğinin olduğu bölgeye göre seans sayısı değişmektedir. Ortalama seans süreleri 30 dakika -3 saat arasında değişmektedir.

Saç simulasyonu ortalama 3 yıl kalıcılığı vardır. Bu artı yada eksi olarak kişinin scalp cilt yapısı türüne göre değişmektedir.

Burada önemli olan konu işlem sonrası ilk 4 hafta saç boyaması yapılması önerilmemektedir

Saç simülasyonu kampanya fiyatlarımız için lütfen fiyat alınız.